crest

Najlepsze paski wybielające – jak je wybrać?

Z pewnością każdy z was słyszał o produkcie, którym są paski wybielające. Niestety, na ten temat nadal funkcjonuje wiele mitów. Przeglądając stronę z opiniami na temat różnego rodzaju pasków wybielających, możemy natknąć się na całe mnóstwo niesprawdzonych informacji. W naszym poniższym artykule, dokładnie przybliżymy państwu kwestie związaną z używaniem pasków wybielających oraz wskażemy na ewentualne przeciwwskazania do tego. Przyjrzymy się także najbardziej rekomendowanym produktom z tej linii oraz wybierzemy te, które naszym zdaniem – jak również zdaniem wielu klientów – sprawdzają się najlepiej.

Paski crest – dlaczego warto je kupić?

Która marka, jeśli chodzi o paski wybielające jest najlepsze? Wskazać należy tutaj przede wszystkim markę Crest. Jej największą zaletą jest przede wszystkim to, że produkty które wypuszcza na rynek, posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. W przypadku tego rodzaju produktów, jest to niezwykle istotne. Stanowi bowiem swoistą gwarancję tego, że wybierając dany produkt, nie zaszkodzimy zdrowiu naszych zębów. Trzeba bowiem pamiętać, że niewłaściwie dobrane produkty stomatologiczne – dotyczy to tak samo past do zębów, szczoteczek czy właśnie wspomnianych wcześniej pasków wybielających – mogą spowodować bardzo duże szkody, jeśli chodzi o stan naszego uzębienia. Z tego też względu warto wybierać te produkty, które są rekomendowane przez lekarzy stomatologów.

Czy paski stomatologiczne zastępują mycie zębów?

Ostatnią, choć wcale nie najmniej istotną kwestią jest wyjaśnienie różnicy pomiędzy regularnym stosowaniem pasków  wybielających, a myciem zębów. Niestety, bardzo często możemy zetknąć się z opinią, że paski wybielające zastępują regularne, codzienne szczotkowanie zębów. Nic bardziej mylnego! Paski  wybielające, stanowią wsparcie dla regularnej higieny jamy ustnej. Zapewniają one biały kolor zębów, wzmacniają szkliwo, jednakże nie czyszczą bezpośrednio zębów. Tym samym, należy pamiętać o tym aby nie zaprzestawać regularnej higieny jamy ustnej, kiedy decydujemy się na używanie pasków stomatologicznych.