Mix herbat – doskonały pomysł na prezent od firmy

Ostatnimi czasy, bardzo popularne stało się wręczanie przez firmy prezentów dla swoich kontrahentów. Okazje, do wręczenia takich upominków mogą być bardzo różne – od tzw. welcome giftu, poprzez upominki wysyłane z okazji różnych świąt, na prezentach z okazji wieloletniej współpracy kończąc. Jak jednak stworzyć taki upominek? Od czego zacząć? I przede wszystkim – co powinno nim być? Ciekawym pomysłem na prezent od firmy jest z całą pewnością mix herbat w saszetkach. Sprawdźmy zatem, na co należy zwrócić uwagę przy jego wyborze.

Dobieraj herbaty stosownie do osoby

Prawdą jest, że każdy z nas lubi inne rodzaje herbat – dla jednych prym będą wiodły wszelkiego rodzaju herbaty zielone, inni rozsmakują się w herbatach czerwonych, a jeszcze inni – w białych. Kiedy decydujemy się na wysłanie prezentu firmowego, którym jest mix herbat w saszetkach, warto wziąć pod uwagę fakt, że upodobania osoby nim obdarowanej, mogą być bardzo różne. Warto jest zatem zacząć od tego, aby we właściwy sposób dobrać rodzaje herbat, które znajdą się w naszym zestawie. Najlepszym sposobem na to, jest wybranie po jednej z każdego rodzaju w taki sposób, aby mieć pewność, że z pewnością osoba obdarowana znajdzie w takim zestawie coś w sam raz dla siebie. To jednak nie wszystko, o czym należy pamiętać, kiedy wybieramy zestaw herbat w saszetkach.

Opakowanie ma znaczenie

Kolejnym elementem, który jest bardzo ważny, jeśli chodzi o skomponowanie prezentu dla naszego stałego klienta – niezależnie od okazji – jest zadbanie o estetyczne zapakowanie go. Wybierzmy zatem eleganckie pudełko lub ozdobną torebkę. Warto też pomyśleć o delikatnych elementach ozdobnych, takich jak kokardki czy wstążki. Z całą pewnością, nasi stali klienci ucieszą się, jeśli do takiego upominku zostanie dołączony spersonalizowany liścik lub karteczka – czy to z życzeniami, czy z podziękowaniami. Warto też pamiętać o jednej, bardzo istotnej zasadzie: wręczajmy takie prezenty, jakie sami chcielibyśmy otrzymać. Postępując w ten sposób, z pewnością wywołamy radość na twarzach naszych współpracowników.